Şehrin yeni rengi!

BERR Medya Reklam teknoloji ve inovasyonun öncülüğünde dijital baskı, tabela ve reklam uygulamaları çözümlerinde lider üretici olarak markalara hizmet vermektedir.
Kuruluşundan bu yana izlediği yenilikçi ve gelişen stratejileri ve profesyonel ekibi ile reklam sektöründe  Türkiye’nin bir numarası olmayı başarmıştır. İç ve dış mekan için HP makine parkuru ile dijital baskı hizmetleri ve tabela uygulamalarındaki baskı kalitesi, müşteri hizmetlerindeki başarısı ve her yıl yaptığı öncü yatırımları sayesinde birlikte çalıştığı markaların ve ajansların vazgeçilmez tedarikçisi konumuna gelmiştir.


Türkiye‘nin tek yetkili HP baskı merkezi! BERR Medya Reklam, Hewlett Packard tarafından Türkiye ‘nin tek yetkili baskı merkezi olarak faaliyet göstermektedir.
Dünyadaki tüm teknolojik gelişmeleri takip eden BERR Medya Reklam, her geçen gün makine parkurunu yeni yatırımları ile geliştirmektedir. Bugün Türkiye’de en yeni, en hızlı dijital baskı ve tabela çözümlerinin tek adresi olarak hizmet vermektedir.


Hedefimiz Avrupa!
BERR Medya Reklam, öncelikle Avrupa olmak üzere Dünya’nın pek çok şehrinde dijital baskı çözümleri, tabela üretimi ve uygulaması yapmayı ve Değerli iş ortaklarına en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.