DİJİTAL BASKI HİZMETLERİ

TEKNOLOJİNİN RENGİ!

  • İÇ MEKAN BASKI

    Firmamızın güçlü makine parkurunda bulunan 3.20 mt. HP LX-850 baskı makineleri ile; Asya kıtasının iç mekan baskıda en güçlü ve tek tesisidir. Hız ve kaliteyi bir arada isteyen müşterilerimize isteklerine en iyi çözüm üreten firmamız HP teknolojisinin Türkiye’deki tek yetkili baskı merkezidir. Üretim tesisimizde; tüm tasarımlar en üst düzey kalitede ve hiçbir detay kaybedilmeden basılmaktadır. İş ortaklarımıza zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek adına baskı teknolojimiz her geçen gün gelişmektedir.

    İç mekan baskı çeşidi olarak, Pp kâğıt baskı, saten baskı, duratrans baskı, canvas baskı, folyo baskı, kumaş baskı, afiş-poster hizmetlerimiz ile mağaza içi malzemeleri, etkinlik görselleri, pop malzemeleri, AVM tanıtım görselleri gibi pek çok üründe seçkin markalara en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

  • DIŞ MEKAN BASKI

    Şehirlerin rengi olduğuna inandığımız dış mekan baskılarımızın tümü en ileri HP teknolojisine sahip makine parkurumuzda gerçekleşmektedir. Açık hava reklamcılığında hava koşulları ve uygulama alanı ne olursa olsun profesyonel ekibimiz en mükemmel sonuç için çalışmaktadır. Dış mekan kullanımındaki tüm reklam alanları, bina giydirmeleri, araç giydirmeleri ile ilgili ihtiyaçlara; blackout baskı, şeffaf folyo baskı, cast folyo baskı, mesh baskı, one way vision baskı, ışıklı/ışıksız vinil (branda) baskı, çift taraflı ışıklı vinil (branda) baskı, billboard, clp (raket), megalight, lightbox, folyo baskı teknikleri ile cevap verilmektedir.

    Tüm dış mekan baskılarımız uzman ekibimizin kontrolü altında sürdürülmektedir. Açık hava reklamcılığı konusunda tüm dünyada en iyisi olmayı hedefleyen ekibimiz; dış mekanlardaki uygulama hizmetlerinin kalitesi ile de dikkat çekmektedir. Sinanoğlu Medya Reklam tedarik ve üretimdeki hızı ve geniş HP makine parkurunun beraberinde getirdiği hizmet kalitesi sayesinde kısa sürede ülkemizin gururu olmayı başarmıştır.